SAM VANNI. Farvelitografi.

SAM VANNI. Farvelitografi.
309062. SAM VANNI. Farvelitografi.

Skovlandskab. Signeret og nummereret 165/260 ex. 50x65 cm.

Gulnet og lettere fugtskadet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulnet og lettere fugtskadet.

Antal besøg: 3.256