SPISESTUE BUFFET, gustaviansk stil, 20. århundrede.

309035. SPISESTUE BUFFET, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 167 bredde 43 højde 81 cm.

Slitage, mærker, malingstab. Lidt gulfarvning på skive. En ødelagt hylde.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.686