LOFTINDSTILLINGER, 2 stk., formentlig Bengt Källgren og Per Sundstedt for Zero.

308933. LOFTINDSTILLINGER, 2 stk., formentlig Bengt Källgren og Per Sundstedt for Zero.

Tre lyspunkter hver med magnetisk fastgørelse.
Diameter 20 cm.

5 halogenlamper medfølger.

Slitage, ridser. En lampe med skader på kloden. Farvepletter på ledninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 20 cm.

5 halogenlamper medfølger.

Antal besøg: 1.453