Sæt , 12 dele, inklusive Vicke Lindstrand, Orrefors, Iittala.

30886. Sæt , 12 dele, inklusive Vicke Lindstrand, Orrefors, Iittala.

Bestående af blandt andet lysestager "Archipelago" Timo Sarpaneva. Vas Vicke Lindstrand, Askebæger har sikkert kostet Elis Bergh med mere.
Askebæger diameter 24. Maksimal højde 22, cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser.

Antal besøg: 1.263