RALPH STEADMAN (B.1936). EFTER. MACBETH.

3082707. RALPH STEADMAN (B.1936). EFTER. MACBETH.

Litografisk tryk, signeret i biro og nummereret 36/100 til margen, 73 cm x 50 cm (104 cm x 79 cm inkl. ramme).

Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme.
Ingen problemer noteret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen problemer noteret.

Antal besøg: 344