CARL BIRKSÖ. Rum interiør, olie på lærred, signeret.

307871. CARL BIRKSÖ. Rum interiør, olie på lærred, signeret.

50 x 40 cm.

Mindre krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 40 cm.

Mindre krakeleringer.

Antal besøg: 1.643