JES NORDBY. Farveætsning.

JES NORDBY. Farveætsning.
3078039. JES NORDBY. Farveætsning.

Figursammensætning. Signeret og nummereret 4/64 ex. Dateret 1986. 40x321 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 377