307605. BOGHOLVER, 1 par med skriveplade, "Futura", David Rosén, Nordiska Kompaniet.
Samlet længde inklusive alle dele ca 200 cm.
Bogreoler 60 cm lange. Skrivetavle ca 80 cm.
Bredde 41 cm. Højde ca 198,5 cm.
Slitage, pletter, mærker, ridser, lejlighedsvise stød.
Nøgle/nøgler findes