HJØRNEVINDUESKAB, engelsk stil, 20. århundrede.

30760. HJØRNEVINDUESKAB, engelsk stil, 20. århundrede.

Nøgle dinnLængde 44, dybde 33, højde 203 cm.

Slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og ridser.

Antal besøg: 3.195