GÅKAND MED SØLVHÅNDTAG.

GÅKAND MED SØLVHÅNDTAG.
3072019. GÅKAND MED SØLVHÅNDTAG.

Stok med sølvhåndtag, dateret 1937, længde 87cm.

Brugsslitage, gravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, gravering.

Antal besøg: 457