Dyrlund, hylde i teaktræ.

Dyrlund, hylde i teaktræ.
3065805. Dyrlund, hylde i teaktræ.

Dansk design. Teaktræ, delvis fineret. 4 skuffer, 2 hylder. Mærket med etiket. HxBxD: ca. 163x54x40 cm.

tegn på slid. spændingsrevner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 327