SKAMMELSER, 1 par, Karl Johan, 1800-tallet.

305169. SKAMMELSER, 1 par, Karl Johan, 1800-tallet.

Længde ca 48 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 48 cm.

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 693