WERNER SJÖBERG. Trætransport, udskåret træ, monogram signeret.

304425. WERNER SJÖBERG. Trætransport, udskåret træ, monogram signeret.

Længde ca 115 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 115 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.597