Akryl biblioteksstige.

Akryl biblioteksstige.
3041012. Akryl biblioteksstige.

Kombination af forkromet stål og transparent akryl med 4 skridsikre trin.

ca. H 110 cm x B 30 cm x D 62 cm.

Fremstår med brugsspor, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 520