PHILIPPE STARCK. HØJTTALER, "Zikmu", 1 par, til papegøje, sort.

3035977. PHILIPPE STARCK. HØJTTALER, "Zikmu", 1 par, til papegøje, sort.

Højttalere i original emballage, fjernbetjening medfølger.

Brugsslitage, ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydet. Brugervejledning mangler.

Kunstner/designer

Philippe Starck (Født 1949)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Philippe Starck (Født 1949)

Antal besøg: 1.139