BORDTELEFON, 5 stk. Telia Cobra fra 2007.

303373. BORDTELEFON, 5 stk. Telia Cobra fra 2007.

Højde 21 - 23 cm En af Kobra telefonerne i original æske.

Slitage, ridser, en mangler ledning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.030