CAROLINA GYNNING. "TRO PÅ BLÅT".

3031491. CAROLINA GYNNING. "TRO PÅ BLÅT".

Akryl på lærred, signeret og dateret 09, 160x100 cm. Inkluderer købskvittering.

Indrykning i lærredet i nederste venstre hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.032