BUST, "Marcus Aurelius", gips, 20. århundrede.

3030870. BUST, "Marcus Aurelius", gips, 20. århundrede.

Patineret gips. Efter italiensk skulptur fra slutningen af ​​1500-tallet. Højde 70 cm.

Mindre Brugsslitage, et lille hårtab på bagsiden af ​​hovedet.

Tema

Formstad's Selected

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Formstad's Selected

Antal besøg: 954