RING, 14 karat guld med slebet sten, 20. århundrede.

303076. RING, 14 karat guld med slebet sten, 20. århundrede.

Ringstørrelse ca 17.
Vægt omkring 5 gram.

Der mangler muligvis dekorative sten. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ringstørrelse ca 17.
Vægt omkring 5 gram.

Antal besøg: 883