3030535. Hvilestol med skammel. Moderne design.
Loungestol med skammel, moderne design.
Sædeskal af fineret krydsfiner, betræk af sort læder. Fire-stjernet fod i malet stål.
Justerbart ryglæn og nakkestøtte.
lænestol ca. H 100 cm x B 80 cm x D 80 cm, Sh 40 cm skammel ca. H 41 cm x B 52 cm x D 40 cm.