SKAB, med glasplade, 19/2000 tallet.

302475. SKAB, med glasplade, 19/2000 tallet.

Med to glashylder. Længde 97 bredde 36 højde 185,5 cm.

Slitage og finerskader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og finerskader.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 888