THERESIA HVORSLEV. for Age Fausing, Danmark. HÅRSmykker, sølv.

3016710. THERESIA HVORSLEV. for Age Fausing, Danmark. HÅRSmykker, sølv.

Stemplet og signeret.
Bredde 11 cm, Højde ca 7,5 cm Vægt 33,3 gram.

Brugstilstand.

Kunstner/designer

Theresia Hvorslev (Født 1935)

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet og signeret.

Brugstilstand.

Kunstner/designer

Theresia Hvorslev (Født 1935)

Antal besøg: 895