OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kalmar Slot, olie på Panel, signeret.

301597. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kalmar Slot, olie på Panel, signeret.

Ca 50 x 61 cm Rettelse 20150605 kl 12.02 Kalmar Slot, ikke Gripsholm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.455