3010295. BERNARD BUFFET (1928-1999). 3 ark: broer.
Bernard Buffet (1928-1999), 3 ark: broer, farvelitografier, 1968, hver signeret og dateret i stenen, hver med et ægthedscertifikat fra Collector's Guild Ltd., New York, på rammeomslaget, til ca. 57 x 45,5 cm eller 47,2 x 57 cm (passepartout udskæring), hver indrammet bag passepartout og glas, med ramme op til ca. 68,5 x 55,5 cm eller 61,7 x 74,5 cm.
Vurderet uindrammet. Svagt brunet eller med lette pletter i passepartout åbningen.