DANTE STOLE, et par, 1800-tallet.

300714. DANTE STOLE, et par, 1800-tallet.

Udskåret indretning.

Slitage, stødmærker, skader og reparationer. Senere polstring og hynder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udskåret indretning.

Antal besøg: 896