Lysestage, tin, Nils Georg Nordstrand, Lund, 1814.

300615. Lysestage, tin, Nils Georg Nordstrand, Lund, 1814.

Højde ca 23,5 cm.

Slitage, ridser, mærker og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 23,5 cm.

Antal besøg: 1.508