SMYKKER, 9 stk, sølv, bl.a. Guld & Juveler Ab Stockholm.

300499. SMYKKER, 9 stk, sølv, bl.a. Guld & Juveler Ab Stockholm.

Armbånd, guld og juveler Ab Stockholm 1958.
6 ringe.
2 vedhæng og en kæde.

Slitage, enkelte dekorative dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 ringe.
2 vedhæng og en kæde.

Antal besøg: 1.259