STRYGEBORD, rokokostil, 20. århundrede.

300133. STRYGEBORD, rokokostil, 20. århundrede.

Længde 114, bredde 46, højde 146 cm Taburet medfølger.

Slitage, stød, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, stød, ridser.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 997