299760. MODELBIL, ca.40, inklusive Corgi, Pilen, Siku, Guiloy, Lesney, Darda, Norev og Polistil og KATALOGER.
Delvis originale æsker.
Et ringbind med forskellige genstande, herunder modelbilkataloget fra anden halvdel af det 20. århundrede.
Brugsslitage, enkelte mindre skader. Kataloger ikke undersøgt.