SKÅL, sterlingsølv, Gustaf Jansson, CG Hallberg, 1957.

299708. SKÅL, sterlingsølv, Gustaf Jansson, CG Hallberg, 1957.

Højde ca 5,5 cm Længde 12 cm. Vægt ca 100 g.

Brugsslitage og mindre ridser, mindre hakker/buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.299