VAS, glas, signeret GW Schultzberg 1943 EÅ.

2995406. VAS, glas, signeret GW Schultzberg 1943 EÅ.

Højde ca 12 cm, bredde ca 12 cm.
Ætset dekoration: sejlbåd og tekst SSS, 2 pris, 1943.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 239