Kommode, 1800-tallet.

Kommode, 1800-tallet.
299460. Kommode, 1800-tallet.

Længde 120 bredde 47 højde 98 cm.

Slitage, skader, laktab. Nøgle til mindre kasser fås. Nøgler til tre større mangler dog den eksisterende nøgle kan bruges på to større æsker men bundter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!
299460. Kommode, 1800-tallet.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 885