KLÆDEBORD "Birgitta", Carl Malmsten, midten af 1900-tallet.

299290. KLÆDEBORD "Birgitta", Carl Malmsten, midten af 1900-tallet.

Længde 85, bredde 53, højde 120,5 cm.

Brugsslitage, mindre ridser og mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.913