FÄLLBORD, af Jacob Sjölin (mester i Köping og Kungsör 1767-1785).

29873. FÄLLBORD, af Jacob Sjölin (mester i Köping og Kungsör 1767-1785).

Tallerken i rodfiner, hallstempel, signeret og utydeligt nummereret "Jac: Siölin", diameter 86, højde 76 cm.

Slitage, renoveret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, renoveret.

Antal besøg: 2.061