KYSTE, sølv, sandsynligvis Wilhelm Binder, Tyskland, første del af det 20. århundrede.

298693. KYSTE, sølv, sandsynligvis Wilhelm Binder, Tyskland, første del af det 20. århundrede.

Hamret, indsats i træ. Længde 19 bredde 13 højde 4,5 cm.
Totalvægt inklusive indsats ca 680 gram.

Brugsslitage. reparation på en del af hængslet, som har fået låg til at være lidt skævt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 622