SPEJL, stel af teak, Fröseke, 20. århundrede.

298416. SPEJL, stel af teak, Fröseke, 20. århundrede.

Mærket, ca 132 x 38,5 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket, ca 132 x 38,5 cm.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 822