HELGE FRENDER. Port, olie på lærred, signeret.

298308. HELGE FRENDER. Port, olie på lærred, signeret.

ca 24 x 33 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca 24 x 33 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.019