DISPLAYSKAB, Louis XVI stil, 18/1900 tallet.

298182. DISPLAYSKAB, Louis XVI stil, 18/1900 tallet.

Længde 81, bredde 46, højde 167.

Slitage, ridser, finerskader og reparationer, renoveret og suppleret.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.122