TILLÆGSSOFA, gustaviansk stil, 1800-tallet.

297575. TILLÆGSSOFA, gustaviansk stil, 1800-tallet.

Længde 184 cm.

Slitage, ridser, farvetab, mærker, istandsat og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 184 cm.

Antal besøg: 904