R MACGREGOR (BRITISK, 19. ÅRHUNDREDE) HAVLAND.

2971618. R MACGREGOR (BRITISK, 19. ÅRHUNDREDE) HAVLAND.

R Macgregor (britisk, 19. århundrede) Havlandskab signeret (nederst til venstre), akvarel 37 x 49 cm (14,5" x 19,5").

generelle mærker, rævning, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 281