SÖLJA, graveret rensdyrhorn, samisk værk, monogram signeret *Å.

2965670. SÖLJA, graveret rensdyrhorn, samisk værk, monogram signeret *Å.

Tørklædering med mønster. Bredde 3 cm.

Mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre brugsspor.

Antal besøg: 1.046