WALTER BENGTSSON. Farvelitografi.

296255. WALTER BENGTSSON. Farvelitografi.

Sammensætning med mennesker. Signeret og nummereret 220/260, dat -75. 42x58 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.912