HELMET, Adrian, Frankrig WW1.

HELMET, Adrian, Frankrig WW1.
2962498. HELMET, Adrian, Frankrig WW1.

Med blå-grå original farve og infanteri-emblem, med læder hagerem, længde 28, bredde 20 cm.

Slitage, pletter, enkelte mindre fordybninger, for mangler.

Tema

Weapons & Militaria

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Weapons & Militaria

Antal besøg: 943