LÆNESTOL, "USA 75", Folke Ohlsson, DUX.

296189. LÆNESTOL, "USA 75", Folke Ohlsson, DUX.

Grøn polstring.

Slitage, ridser, polstring med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Grøn polstring.

Antal besøg: 9.908