SKRIVESKAB, med vitrine, engelsk stil, 20. århundrede.

296111. SKRIVESKAB, med vitrine, engelsk stil, 20. århundrede.

2 dele, længde 76, bredde 43, højde 186,5 cm.

Slitage, ridser, bore huller, skader, mærker, løse trækhåndtag.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 907