DIETER RAMS. vitsoe Reolsystem '606' (ca. 18 stk).

2959850. DIETER RAMS. vitsoe Reolsystem '606' (ca. 18 stk).

Udkast: 1960. Lysegrå belagte træhylder med sidepaneler i aluminium.
3 beholdere med udtrækkelig klap.
hver ca. H 40 cm B 90,5 cm D 42 cm 9 hylder ca 90x23cm 6 hylder ca 90x37cm 2x alu vægskinner L ca. 112cm 1x vægstang L 88 cm 1 x vægstang L 64 cm 2 x vægstang 200 cm.

Fremstår med brugsspor, ridser og slid, enkelte dybe ridser på forsiden af ​​lågerne. En chip på en hylde. En dør falder af.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 820