BORDDÆKNING og DÆKNING, 18/1900-tallet.

295952. BORDDÆKNING og DÆKNING, 18/1900-tallet.

Stillads, evt til nødder. Højde ca 29 cm Bordsæt, Art Nouveau, nysølv, med fod i form af en fe. Højde ca 39 cm.

Slitage og skader, del mangler til stativ, skål med mindre Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 828