JAN-ERIK RITZMAN. Vase, glas, Transjö, usigneret.

2957705. JAN-ERIK RITZMAN. Vase, glas, Transjö, usigneret.

Polykromt mønster i hovedsageligt blåt.
Højde 30 cm.

Usigneret. Mindre Brugsslitage.

Kunstner/designer

Jan-Erik Ritzman (Født 1943)

Tema

Glass

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 30 cm.

Kunstner/designer

Jan-Erik Ritzman (Født 1943)

Tema

Glass

Antal besøg: 1.187