DISPLAYSKAB/HYLDE, første halvdel af det 20. århundrede.

295747. DISPLAYSKAB/HYLDE, første halvdel af det 20. århundrede.

Udtrækkelige endehylder. Længde 60 - 85, bredde 39, højde 156,5 cm.

Slitage, ridser, mærker. Lejlighedsvis indretningsafvisninger.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 879