KIPP STEWART. Summit møbler. LOUNGE MØBLER / DÆKSMØBLER, Lænestol af teaktræ 'Picket', lyst stribet (2).

2957234. KIPP STEWART. Summit møbler. LOUNGE MØBLER / DÆKSMØBLER, Lænestol af teaktræ 'Picket', lyst stribet (2).

Rammer lavet af teak krydsfiner og massivt træ. Løse polstrede hynder betrukket med farvestrålende stribet stof.

ca. H 87 cm x B 95 cm x D 95 cm, Sh 43 cm PROVENIENS: Heidi Horten ejendom, interiør af superyachten Kärnten VII.

Brugstegn til stede. Ridser, omslag gnidet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 602